Blog

E-book ze słodkimi przepisami bezglutenowymi

14/10/2019

E-book ze słodkimi przepisami bezglutenowymi

14/10/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Gdy Boże Narodzenie coraz bliżej, dopytujecie o nowe przepisy bezglutenowe na Wigilię. To dobry moment, bo w mojej kuchni powstało kolejne dziecko:. To e-book „12 przepisów Bezglutenowej Mamy na Boże Narodzenie". Jest do kupienia za 35 zł w moim sklepie internetowym (link poniżej). Czego tam nie ma!

Ślinka leci od samych nazw tych przepisów bezglutenowych na Wigilię: świąteczny chleb na miodzie, markizy z kremem migdałowym, pieczone pierożki, rolada szpinakowa bez mąki, bliny gryczane z kolorowym pieprzem, piernik staropolski .. A wszystko na bazie jednorodnych mąk bezglutenowych i prostych składników.  

Bezglutenowy e-book ze słodkimi i wytrawnymi przepisami na Boże Narodzenie

 "12 przepisów Bezglutenowej Mamy na Boże Narodzenie" to blisko 50 stron lektury. Są tam porady, wskazówki, informacje o sklepach internetowych, o gotowych daniach na Wigilię bez glutenu. W e-booku znajdziecie 12 przepisów na bazie mąk jednorodnych (ryżowa, gryczana, ziemniaczana, tapiokowa, migdałowa itp.). Do przygotowania każdego dania zachęcają proste składniki i apetyczne, autorskie zdjęcia. Tutaj możecie przeczytać dokładnie, co zawiera e-book bezglutenowy na Wigilię i zamówić go. Te przepisy zawsze się udadzą, podobnie jak przepisy z mojej książki kucharskiej, wydanej w 2021 r., a także z e-booka "Przepisy bezglutenowe na Thermomix i Lidlomix".

Ebook bezglutenowy na Boże Narodzenie jest wydany w formacie pdf, dzięki temu można go otworzyć na każdym urządzeniu: na smartfonie, tablecie, komputerze.  

Tutaj do kupienia bezglutenowy e-book na Wigilię i Boże Narodzenie

Przepisy bezglutenowe bez miksów na Boże Narodzenie

Aż 10 z 12 przepisów w wigilijnym e-booku bezglutenowym jest opartych wyłącznie na mąkach jednorodnych. To ważne zwłaszcza dla tych osób z celiakią, które przykładają bardzo dużą wagę do wartości odżywczych swojego menu. Dlatego szukają przepisów na bazie mąki gryczanej, jaglanej, teff, kasztanowej, owsianej, z komosy ryżowej, migdałowej, orzechowej itd.

Te mąki zawierają bowiem najwięcej wartości odżywczych, składników mineralnych oraz witamin, w odróżnieniu od uboższych skrobi czy mąk ryżowej i kukurydzanej, które stanowią główny skład miksów. Dlatego z przyjemnością oddaję w Wasze ręce kolejny e-book bezglutenowy, wyjątkowy, bo z przepisami bez miksów. 

Przepisy bezglutenowe bez miksów na Boże Narodzenie
ebook bezglutenowy przepisy bez miksów

Spis naturalnych przepisów bezglutenowych w e-booku

Jak wspomniałam, e-book z bezglutenowymi przepisami na Boże Narodzenie jest uzupełnieniem mojej książki kucharskiej.  Są tam słodkie wypieki, ale przede wszystkim te wytrawne, na wigilijny stół bezglutenowy. I niemal wszystko z mąk jednorodnych, co jest dodatkową zaletą.

 • pieczone pierogi bezglutenowe z kruchego ciasta
 • świąteczny chleb na miodzie
 • polski śledź w sosie chrzanowym
 • ciasteczka meduzy
 • wegański makaron z różowym pesto
 • śliwkowy piernik bez cukru (lub z cukrem, można zamieniać słodziki)
 • ryba w naleśnikowej kołderce
 • pieczarki z kolendrą w sosie pomidorowym
 • markizy z kremem migdałowym
 • limonkowy tatar z łososia
 • rolada szpinakowa bez
 • mąki bliny gryczane z kolorowym pieprzem
Spis naturalnych przepisów bezglutenowych w e-booku
Klasyczne przepisy na Boże Narodzenie bez glutenu
pieczone pierogi bezglutenowe na wigilie
Sprawdzone tipy: bezglutenowa Wigilia jest smaczna!


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się