Blog

Komentarze z Mikołajek z Bezglutenową Mamą w Szreniawie

09/12/2017

Komentarze z Mikołajek z Bezglutenową Mamą w Szreniawie

09/12/2017

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

W Mikołajkach z Bezglutenową Mamą w Szreniawie wzięło udział ponad sto osób nie tylko z Wielkopolski, ale m. in. ze Śląska czy Dolnego Śląska. W programie były kulinarne warsztaty bezglutenowe dla dzieci, wykład oraz spotkanie z Mikołajem. Zerknijcie, jak impreza podobała się uczestnikom. Komentarze pochodzą z profilu Bezglutenowej Mamy na Facebooku.

Jak się podobały bezglutenowe Mikołajki w Szreniawie?

Agnieszka:

  • Było super! Dziękujemy! Dzieci zachwycone, właśnie w domu odpakowaliśmy paki słodkości bezglutenowych oraz zapas chleba i bułek. Piernik z Putki REWELACYJNY -mój faworyt:) Panie z Oberży Pod Dzwonkiem przemiłe, z ogromem wiedzy. I z przepysznym pasztetem:) Dziękujemy. Bezglutenowa Mamo – będziemy śledzić wszystkie info bo takich eventów dla naszych dzieci potrzeba ! I marzą nam się już wspomniane kolonie;) Kuba chodząc dookoła stołu z którego wszystko mógł jeść stwierdził ,że jest w raju:) Dziękujemy za ten kawałek raju w grudniowe przedpołudnie:)

Justyna:

  • Bardzo dziękujemy za wspaniałe Mikołajki. Córki zachwycone robieniem pierników, pysznymi przekąskami i wspaniałą paczką. Pierwszy raz Maja nie musiała pytać czy może coś zjeść. Ja osobiście zachwycona jestem smakiem chleba i pasztetu. Atmosfera przesympatyczna Dziękujemy i pozdrawiamy.

 

Jak się podobały bezglutenowe Mikołajki w Szreniawie?

Wróbelki Elemelki

  • Bardzo dziękujemy. To było nasze pierwsze bezglutenowe spotkanie. Wiktoria była zachwycona bezglutenowym stołem, pieczeniem pierniczków oraz spotkaniem z Mikołajem. Pozdrawiamy z Wrocławia 

Gosia:

  • To była pierwsza impreza wyjazdowa na której Staś mógł wszystkiego spróbować a nie musiał wyciągać własnego pudełka. Był bardzo zadowolony ;) Dziękujemy za świetną zabawę i miłą atmosferę! ♡

Więcej o Mikołajkach z Bezglutenową Mamą w Szreniawie  – TUTAJ kliknij.

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się