Blog

Moja bezglutenowa książka kucharska jest w sprzedaży w Fit Cake Leszno

04/01/2023

Moja bezglutenowa książka kucharska jest w sprzedaży w Fit Cake Leszno

04/01/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Książka kucharska Bezglutenowej Mamy jest do kupienia w bezglutenowej restauracji w Lesznie

Osoby z celiakią z całej Polski mogą o każdej porze dnia i nocy mogą kupić moją książkę "W kuchni Bezglutenowej Mamy" - w sklepie internetowym KLIK. Ale od stycznia 2023 r. jest ona do kupienia również stacjonarnie, m. in. w bezglutenowej restauracji w Lesznie Fit Cake na ul. Skarbowej (centrum miasta).

Moja bezglutenowa książka kucharska kosztuje w restauracji tyle samo, co w innych miejscach sprzedaży. A na osłodę można dodatkowo skosztować bezglutenowe pyszne wypieki bez cukru. 

Bezglutenowa restauracja zaprasza codziennie

Fit Cake jest pierwszą w Lesznie, całkowicie bezglutenową restauracją. Jest czynna codziennie w godzinach od 10 do 18. W menu dominują słodkie wypieki bezglutenowe bez cukru, są też wegańskie oraz keto wersje wielu ciast. Można jednak zamówić tam również wytrawne śniadanie czy lunch: naleśniki, szakszukę, kanapki, sałatki, pancakes. A przy okazji kupić książkę kucharską Bezglutenowej Mamy :)

Nie zapomniano również o najmłodszych :) W Fit Cake w Lesznie jest dla nich kącik zabaw oraz wiele "dziecięcych" smakołyków. 

Bezglutenowa restauracja zaprasza codziennie
bezglutenowa restauracja w lesznie fit cake
Bądźcie na bieżąco - Instagram Fit Cake w Lesznie

Bezglutenowe konsultacje w Fit Cake w Lesznie

Bezglutenowa restauracja w Lesznie to "dziecko" Honoraty Kapicy (na zdjęciu obok), która przykłada dużą wagę do zdrowego odżywiania, tym bardziej, że jej dzieci są również na leczniczych dietach eliminacyjnych. Dlatego stara się edukować klientów i jest otwarta na wiele projektów w zakresie promocji zdrowia. 

Ustaliłyśmy, że raz w miesiącu w Fit Cake w Lesznie będą się odbywać konsultacje z Bezglutenową Mamą. Z tygodniowym wyprzedzeniem będziemy o tym informować na swoich fejsbukowych profilach. Najbliższa "Kawka z Bezglutenową Mamą" w środę, 25 stycznia 2023 r., o godz. 17, w Fit Cake na ul. Skarbowej w Lesznie. Do zobaczenia! przy pysznej kawie i wyśmienitym ciachu :) 

Bezglutenowe konsultacje w Fit Cake w Lesznie
Tu możecie codziennie poznawać nowości i ofertę Fit Cake w Lesznie


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się