Blog

Nie byliście w bezglutenowej piekarni WOLNA we Wrocławiu? Oto filmik

08/10/2021

Nie byliście w bezglutenowej piekarni WOLNA we Wrocławiu? Oto filmik

08/10/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wypiekany nocą ze zdrowych mąk, pachnący i mięciutki, już o godz. 8 rano jest na regale we Wrocławiu. Naturalny, świeży chleb bezglutenowy z WOLNEJ, bo o nim mowa, nie ma sobie równych w całej Polsce, wiem co mówię. Zakochałam się i już. Owsiany, biały, ciemny z suszonymi pomidorami – to tylko część asortymentu, na dodatek WOLNA – piekarnia bezglutenowa we Wrocławiu codziennie ma inne wypieki. Jest moc! I różnorodność. Gdy dziś poznałam tajniki wypieku chleba, bułek i ciast, składy i filozofię i załogę Wolnej (posłuchajcie i zobaczcie to na filmiku), gdy zobaczyłam dzieci na diecie bezglutenowej zajadające ciasteczka, muffinki i torciki, a ich mamy pijące aromatyczną kawę – moje zakochanie przeszło w miłość…. WOLNA piekarnia bezglutenowa we Wrocławiu to naprawdę magiczne miejsce nie tylko na mapie miasta, ale i Dolnego Śląska. Nic dziwnego, że docierają tam dorośli oraz rodziny z dziećmi z najdalszych dzielnic, a nawet z miast oddalonych o 70-100 km! Co ich przyciąga? Zobaczcie to na livie, który dziś (piątek, 8 października) nagrałam w tej bezglutenowej piekarni. 

Nie tylko poznałam wypieki WOLNEJ, ale spotkałam się z wieloma mamami dzieci z celiakią i z dorosłymi na diecie bezglutenowej, którzy przyszli na konsultacje, po moją książkę kucharską „W kuchni Bezglutenowej Mamy” i na wspólną kawę.

Gdy następnym razem będę jechać do Wrocławia i będę miała czas na porady bezglutenowe w WOLNEJ, dam znać na Instagramie i fejsbuku. Do zobaczenia zatem w piekarni bezglutenowej we Wrocławiu! 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się