Blog

Nowość: śniadaniowe płatki bezglutenowe Jerry o smaku słonego karmelu

25/03/2024

Nowość: śniadaniowe płatki bezglutenowe Jerry o smaku słonego karmelu

25/03/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Już są hitem śniadaniowe płatki bezglutenowe Jerry o smaku słonego karmelu

W poszukiwaniu różnorodności na bezglutenowym stole śniadaniowym, sklep JedzBezGlutenu.pl wprowadza nowość, która z pewnością zainteresuje wiele osób – bezglutenowe płatki śniadaniowe z solonym karmelem. To smak, który uwielbiają dzieci, młodzież i dorośli. 

Pierwszy tego typu produkt na polskim rynku wyróżnia się nietypowym połączeniem smaków i może stanowić ciekawy dodatek do porannego posiłku. Bardzo korzystna jest cena płatków bezglutenowych Jerry słony karmel  - 16 zł za duże opakowanie o wadze 375 g. Dlatego płatki o tym smaku już stały się hitem. 

Ale uwaga. Współczesna dietetyka zaleca, aby śniadanie składało się z różnorodnych produktów, takich jak jajka, świeże warzywa, pełnoziarniste produkty czy chude białka, które dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych i energii na start.

Płatki śniadaniowe mogą być urozmaiceniem śniadania, a nie głównym posiłkiem, zwłaszcza dla dzieci.

płatki bezglutenowe jerry o smaku slonego karmelu

Płatki śniadaniowe Jerry o saku słonego karmelu powstają na bazie kukurydzy, są to zatem kukurydziane płatki bezglutenowe, ale o niespotykanym w Polce smaku.

Gdy potrzebujemy odrobiny słodkości....

Płatki śniadaniowe "Jerry's Salted Caramel" mogą być interesującym dodatkiem do śniadania, zwłaszcza w dni, gdy potrzebujemy odrobiny słodkości. Doskonale komponują się z jogurtem naturalnym, mogą też stanowić chrupiący dodatek do owocowej sałatki czy smoothie bowl. Warto jednak pamiętać, że ze względu na zawartość cukru, nie są one zalecane jako jedyny składnik posiłku, szczególnie dla dzieci.

Bezglutenowe płatki zbożowe Jerry mogą być atrakcyjną propozycją dla osób na diecie bezglutenowej, szukających nowych smaków i urozmaicenia codziennego menu. Przygotowane z myślą o potrzebach osób unikających glutenu, mogą stanowić element śniadania, ale zawsze w towarzystwie innych zdrowych produktów.

Zerknijcie do sklepu JedzBezGlutenu.pl, aby zapoznać się ze wszystkimi smakami płatków śniadaniowych Jerry.  W obliczu obecnych tam pyszności i łakoci nie zapomnijcie, że kluczem do zdrowego odżywiania jest różnorodność i umiar, a każdy produkt może znaleźć swoje miejsce w zbilansowanej diecie.

Gdy potrzebujemy odrobiny słodkości....
Zobacz dokładny skład: bezglutenowe płatki śniadaniowe słony karmel


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się