Blog

Padł rekord! Dorota wygrała licytację Bezglutenowej mamy na WOŚP!

18/02/2024

Padł rekord! Dorota wygrała licytację Bezglutenowej mamy na WOŚP!

18/02/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Padł rekord! Licytację Bezglutenowej Mamy na WOŚP wygrała Dorota z Poznania

Aż 570 zł trafiło na konto WOŚP 2024 z licytacji Bezglutenowej Mamy. To rekord w dotychczasowych corocznych licytacjach bezglutenowych zestawów! Brawo!

Aukcję wygrała Dorota z Poznania, która nie po raz pierwszy brała udział w licytacjach Bezglutenowej Mamy na WOŚP.

Ogromnie się cieszę, bo każda złotówka, która trafia na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ratuje zdrowie i życie naszym dzieciom, dziadkom, rodzicom, mężom...

Dziękuję wszystkim osobom, które walczyły w licytacji o ten mega bogaty zestaw produktów bezglutenowych i gadżetów. Jesteście wspaniali i wiem, że będziemy grali razem co roku, do końca świata i jeden dzień dłużej!

bezglutenowa licytacja na wosp 2024

Do paczkomatu w Poznaniu

Kilka dni po zakończeniu aukcji, w poniedziałek 12 lutego wielka paczka powędrowała z Leszna do paczkomatu w Poznaniu, do Doroty i jej córeczki na diecie bezglutenowej. Zobaczcie poniżej na zdjęciu, jakie produkty i gadżety weszły w tym roku w skład zestawu. 

Ale to nie wszystko, były jeszcze dwie niespodzianki dla zwycięzcy, które zostały wysłane bezpośrednio od producentów: zestaw 16 paczków z piekarni Putka Bez Glutenu oraz 3 opakowania pierogów bezglutenowych ze sklepu Pyszne Bez Glutenu. 

Do paczkomatu w Poznaniu
Tu można zobaczyć opis aukcji od Bezglutenowej mamy dla WOŚP
produkty bezglutenowe na wośp 2024


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się