Blog

Promocja 2 + 1 na mix bezglutenowy do pieczenia chleba Balvitenu

16/04/2024

Promocja 2 + 1 na mix bezglutenowy do pieczenia chleba Balvitenu

16/04/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Promocja na mieszankę do wszystkich wypieków drożdżowych

Do 23 kwietnia sklep internetowy Balviten ma promocję 2+1 gratis na mix bezglutenowy do wszelkich wypieków drożdżowych i pierogów. To też sprawdzona mąka na chleb bezglutenowy.

Druga dobra wiadomość jest taka, że koniec z podwójnym i nieporęcznym kartonowym opakowaniem. Teraz mix B Balvitenu jest w nowych, wytrzymałych opakowaniach plastikowych.

W ich sklepie internetowym za 1 kg mieszanki Mix For Bread zapłacimy niecałe 16 zł, czyli w obecnej promocji: 32 zł za 3 opakowania. 

Wystarczy wybrać w sklepie 2 mixy, a trzeci dostaniemy w gratisie (zostanie dołożony do zamówienia), nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. 

Mieszanka na chleb bezglutenowy

Mix for Bread to klasyczna mąka na chleb bezglutenowy, ale również na wszystkie wypieki drożdżowe (bułki, drożdżówki, rogaliki, pączki). Jest też sprawdzoną mieszanką na pierogi bezglutenowe (ciasto jest elastyczne i doskonale się z nim pracuje). 

To mieszanka skrobi kukurydzianej, mąki ryżowej (z niewielkim dodatkiem mąki ryczanej - kompletnie niewyczuwalnej w smaku), kilku białek i błonnika. Zamiennikiem glutenu jest hydroksypropylometyloceluloza, która gwarantuje wypiekom bezglutenowym puszystość, elastyczność i strukturę podobną do pieczywa czy ciast pszennych. 

Teraz mieszanka Mix for Bread jest w nowych, wytrzymałych opakowaniach plastikowych. Wcześniej była pakowana w worek, a dodatkowo w kartonik, który zabierał w kuchni więcej miejsca. 

Mieszanka na chleb bezglutenowy
Tu kupisz mieszankę na chleb bezglutenowy Mix for Bread balviten
bezglutenowe drozdzowki mix for bread balviten
Tu znajdziesz przepisy na chleb bezglutenowy na bazie mix for bread balviten


/współpraca reklamowa/


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się