Blog

Promocja na książkę kucharską z przepisami bezglutenowymi

18/05/2023

Promocja na książkę kucharską z przepisami bezglutenowymi

18/05/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Przepisy bezglutenowe w książce, dobre emocje w bajce - to cudowne prezenty

Nie czekoladki czy niezdrowe słodycze, a garść dobrych emocji i przepisy bezglutenowe dla całej rodziny - takie prezenty na Dzień Mamy i Dzień Dziecka będą zawsze trafione.

Od dzisiaj do 1 czerwca 2023 skorzystać z promocji: do zakupu każdej mojej książki jest dołączany gratisowo e-book z najważniejszymi przepisami bez glutenu na thermomix/lidlomix.

Żal nie skorzystać :) 

Przepisy bezglutenowe dla całej rodziny

Bezglutenowa książka kucharska "W kuchni Bezglutenowej Mamy" ukazała się w 2021 r. i od tego czasu dotarła do kilku tysięcy domów w całej Polsce, ale i krajach europejskich czy w Ameryce.

To ogromna satysfakcja dla mnie, jako autorki, bo wiem, że moje przepisy bezglutenowe są potrzebne i ułatwiają codzienne życie z celiakią. 

Moja książka kucharka ma prawie 400 stron i zawiera 143 przepisy bezglutenowe dla całej rodziny. Jest w niej również bardzo ważna część poradnikowa oraz wypowiedzi prof. dr hab. n. med. Iwony Kreli - Kaźmierczak (gastroenterolog) i dr n. med. Martyny Marciniak (dietetyk kliniczny). Dlatego tę książkę warto polecać wszystkim osobom z celiakią. 

Przepisy bezglutenowe dla całej rodziny

Bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej

Trudno zliczyć, ile serduszek ukoiła już bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej, czyli wydana w 2018 r. książka "Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu". 

Bajka trafiła do tysięcy domów, ale również do przedszkoli, bibliotek, warsztatów terapii zajęciowej i wielu miejsc, gdzie przebywają dzieci. Dzięki temu z dietą bezglutenową i akceptacją inności oswajają się dzieci w całej Polsce, również te, których osobiście nie dotyczy temat diet eliminacyjnych. 

Bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się