Blog

Promocja na włoską mąkę Mix B - Bread Mix marki Schär

12/08/2023

Promocja na włoską mąkę Mix B - Bread Mix marki Schär

12/08/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Teraz w promocji: Mix B - Bread Mix marki Schär

Lubię przekazywać takie newsy! W drogeriach Rossmann trwa bezglutenowa promocja na Mix B - Bread Mix Dr. Schär. Promocyjna cena obowiązuje do 16 sierpnia, więc warto zrobić zapasy.

Nie martwcie się, jeśli danego dnia nie będzie już na półce tej mąki. Wpadnijcie do drogerii nazajutrz rano - na pewno zapas Mix B będzie już uzupełniony!

Wbrew nazwie, że Mix B Schär to mieszanka do wypieku chleba, możecie jej używać do wszystkiego: do bułeczek, drożdżówek, chałek, kopytek, racuszków, naleśników, pyz, a także do pierogów. Mieszanka Mix B - Bread Mix jest genialna w kuchni bezglutenowej!

Poznaj dokładny skład mąki bezglutenowej Mix B - Bread Mix Dr. Schär

Aż 4 zł taniej za kilogram!

To naprawdę świetna okazja: od 1 do 16 sierpnia mieszanka Mix B - Bread Mix Dr. Schär kosztuje w drogeriach Rossmann 14,79 zł. Standardowa cena to 18,49 zł, zatem zakupy można zrobić aż 4 zł taniej! To naprawdę gratka! Taniej nie ma nigdzie!

Na co dzień najtaniej można tę mąkę kupić w sklepie internetowym Jedzbezglutenu.pl - stała cena to 16,19 zł. Czasem sklep ma promocję 5-10%, ale generalnie utrzymuje stałą cenę, właśnie wspomniane 16,19 zł.  

Mix B - Bread Mix można też kupić w Kauflandzie, Carrefour, Auchan, Intermarche, E.Leclerc - tam zazwyczaj kosztuje około 18-21 zł. 

Aż 4 zł taniej za kilogram!
Poznaj ceny Mix B i innych produktów Dr. Schär w sklepie Jedzbezglutenu.pl

Mieszanka czy mąka?

Mix B - Bread Mix jest mieszanką mąk, skrobi, błonnika i dodatków funkcjonalnych zastępujących gluten. Dzięki doskonale dobranym składnikom wypieki z Mix B smakują, pachną i wyglądają jak te pszenne.

Są puszyste, lekkie i sprężyste. Takie, jak lubią dzieci i osoby, które niedawno przeszły na dietę bezglutenową i tęsknią za pszennymi smakami.

Mix B można nazywać mieszanką lub mąka lub mixem - jak komu pasuje. Mix można używać samodzielnie (przepisy na opakowaniu i na Bezglutenowamama.pl), można także dodawać do niego zamiennie 1/4 porcji mąk jednorodnych (przepis poniżej). 

Mieszanka czy mąka?
Przepis na genialny długorosnący chleb bezglutenowy jak pszenny

Odkąd po pandemii i wybuchu wojny w Ukrainie żywność bezglutenowa podrożała o kilkanaście procent, polowanie na okazje to nasz chleb codzienny. Mnie najbardziej cieszą promocje produktów, których używam na co dzień, bo wtedy oszczędność jest naprawę zauważalna. 


Postaw mi kawę na buycoffee.to

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się