Blog

Sklepy Netto zdzierają z nas - najdroższe bezglutenowe figurki czekoladowe KitKat!

28/11/2022

Sklepy Netto zdzierają z nas - najdroższe bezglutenowe figurki czekoladowe KitKat!

28/11/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Czasy są takie, że przed zakupem warto porównać ceny w kilku sklepach. Czekoladki KitKat są tego przykładem :( 

Poznajcie najlepsze przepisy bezglutenowe na Wigilię i Boże Narodzenie 2022

Czekoladowe Mikołaje bezglutenowe są najdroższe w sklepach Netto

Czekoladowe zestawy figurek KitKat, oznaczonych jako bezglutenowe, pod koniec listopada pojawiły się w sklepach Netto. Na regale były dwa zestawy, różniące się kształtem figurek. Każdy zestaw (na zdjęciu poniżej) kosztował 10 zł (w zaokrągleniu, bo marketowa cena to 9,99 zł).

Wielu rodziców i dziadków dzieci z celiakią ucieszyło się, że można kupić nietuzinkowe słodycze bezglutenowe w zwykłym sklepie. - Pal licho cena, najważniejsze jest szczęście dziecka - pisali w komentarzach na fejsbukowym profilu Bezglutenowej Mamy.

No tak, ale sęk w tym, że sieć Netto zakpiła sobie z nas. Okazuje się, że u nich te same figurki są aż 4 zł droższe, niż w Kauflandzie czy Lidlu!

Czekoladowe Mikołaje bezglutenowe są najdroższe w sklepach Netto
Porady i zdjęcia: bezglutenowe słodycze do paczki na Mikołajki 2022
kitkat bezglutenowe figurki w czekoladzie

Wszędzie indziej jest taniej

W czwartek, 24 listopada, te same zestawy pojawiły się w sklepach sieci Kaufland w całej Polsce, na stendach przy kasach. Okazało się, że są dużo tańsze! Różnica jest naprawdę kolosalna, bo 30% i 40%! W Kauflandzie (ale i w Dealz czy Lidlu) te same zestawy kosztowały odpowiednio 5,99 zł (mikołaje) i 6,99 zł (bałwanki i renifery).

Waga ta sama, produkty te same, tylko ceny kosmicznie różne! Najgorsze jest to, że nic nie uzasadnia takiego zdzierania kasy z klientów, zwłaszcza w czasie szalejącej inflacji. Zgadzacie się, prawda?

Wszędzie indziej jest taniej
Najlepsze prezenty pod choinkę: bezglutenowa książka kucharska i bajka terapeutyczna dla dzieci na diecie bezglutenowej :)
figurki mikolaj z czekolady bezglutenowy


A teraz wiadomość z ostatniej chwili (20 grudnia 2022 r.). Przeczytajcie poniżej, normalnie ręce opadają ... Zobaczcie, jak postąpiła sieć sklepów, która reklamuje się jako tania....


Ceny bezglutenowych figurek czekoladowych KitKat w sklepach Netto były szokiem, ale jak nazwać pazerność sieci Pepco? Zobaczcie na zdjęciach obok, za ile ta "tania" sieć sprzedaje te czekoladki!

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się