Blog

Uwaga: ostatni moment na zamówienia w piekarniach bezglutenowych przed majówką

23/04/2024

Uwaga: ostatni moment na zamówienia w piekarniach bezglutenowych przed majówką

23/04/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Ostatni na moment na zamówienie pizzy bezglutenowej, chleba czy pierogów

Uwaga: ważne komunikaty przed Majówką 2024.

Dziś (wtorek, 23 kwietnia)  jest ostatni moment na zamówienie pierogów, pizzy lub klusek z Pizzy Naturalnej, by kurier dostarczył je przed długim weekendem majowym.

Podobnie jest w innych piekarniach czy cukierniach, ale i w sklepach internetowych z żywnością bezglutenową (patrz niżej).

Niektórzy producenci i sklepy internetowe mają wolne już od 29 kwietnia. Jeśli chcecie, by jedzonko bezglutenowe dotarło do Was przed długim weekendem, uporajcie się ze składaniem zamówień internetowych do 23 / 24 kwietnia, bo inaczej kurier może nie zdążyć z dostawą.

najlepsza pizza bezglutenowa pizza naturalna
Tutaj zamówisz do paczkomatu świeże pierogi bezglutenowe, pizzę, kluski - Sklep.PizzaNaturalna.pl

Jeszcze zdążysz zamowić

  • Pizza Naturalna - ma obecnie rabat 20% na cały koszyk (kod rabatowy uzyskacie na ich profilach instagramowym i fejsbukowym), ALE - aby pizza (wielu mówi, że to najlepsza pizza bezglutenowa), pizzerinki, pierogi czy kluski dotarły do Was przed majówką, zamówienie trzeba złożyć do wtorku, 23 kwietnia do północy; w czwartek jest ostatni dzień wysyłki przed długim weekendem.
  • Pięć Przemian - też zaczyna długi weekend 29 kwietnia, zatem ostatnie wysyłki będą realizowane 25-26 kwietnia (czwartek, piątek) - nie zwlekajcie z zamówieniem
  • Putka Bez Glutenu - zamówienia są przyjmowane max do 29 kwietnia (poniedziałek) do godz. 14, dostawa 30 kwietnia
  • SweetFit piekarnia rzemieślnicza - zamówienia są przyjmowane do niedzieli, 28 kwietnia, wysyłka w poniedziałek, potem dopiero 6 maja
  • Balviten - w środę ostatni moment na zamówienie ŚWIEŻEGO PIECZYWA, pozostałe zamówienia są przyjmowane do niedzieli 28 kwietnia, wysyłka w poniedziałek;
  • Chleb z natury Gdańsk - będzie nieczynna od 1 do 7 maja, poweekendowe otwarcie 8 maja
  • stacjonarna nie-cukiernia Fit Cake Leszno - jeszcze przyjmuje zamówienia na długi weekend; 1 maja - zamknięte, 2 maja otwarte od 10 do 18, 3-6 maja zamknięte;

Inne piekarnie jeszcze nie podały terminów wysyłek przed majówką, ale sprawdzajcie to na bieżąco na ich profilach fejsbukowych.

Piekarnie bezglutenowe

Obecnie (maj 2024 r.) działa już w Polsce kilkanaście rzemieślniczych piekarni bezglutenowych, oferujących świeże pieczywo, ciasta, ciasteczka, gotowe dania obiadowe itd. Jedną z nich najbogatszych ofert ma piekarnia bezglutenowa Sweet-Fit z Białegostoku, gdzie można zamawiać nie tylko klasyczne bułeczki bułeczki, chleb, pączki czy chałki, ale również wypieki wegańskie bez alergenów, pasty kanapkowe, naturalne mieszanki bezglutenowe, ale też bakalie i przyprawy.

Piekarnie bezglutenowe

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się