Blog

Wrześniowe niedziele z PrzyczePutką i Bezglutenową Mamą w Warszawie!

31/08/2023

Wrześniowe niedziele z PrzyczePutką i Bezglutenową Mamą w Warszawie!

31/08/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowe pikniki z Putką i Bezglutenową Mamą

W Warszawie już na stałe do kalendarza imprez weszła PrzyczePutka, czyli sprzedaż świeżych wypieków prosto z pieca. Przy piekarni Putka Bez Glutenu odbywają się od kilku lat, najczęściej w sezonie wiosenno-letnim.

We wrześniu zaplanowane są aż 4 niedziele z PrzyczePutką. Można tam kupić świeże, niefoliowane pieczywo bezglutenowe, ciasta i przekąski. Można porozmawiać z piekarzami, wypić kawę, posiedzieć na leżaku i spotkać się z przyjaciółmi. 

W jedną z tych niedziel - 24 września - gościem specjalnym będzie Bezglutenowa Mama, zaplanowane są warsztaty cukiernicze dla dzieci, czytanie bajki i pogaduchy. Szczegóły wkrótce, ale zapiszcie już termin!

Poznaj lub zamów świeże wypieki bezglutenowe z piekarni Putka Bez Glutenu

Pikniki bezglutenowe w PrzyczePutce w Warszawie

PrzyczePutka, czyli letnia budka z pysznymi wypiekami prosto z pieca, staje w określonych terminach przy piekarni przy ul. Tarnowieckiej 41 w Warszawie. We wrześniu 2023 r. będą to wszystkie niedziele:

  • 3 września
  • 10 września
  • 17 września
  • 24 września - gość - Bezglutenowa Mama

Na PrzyczePutkę nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, wypić kawę i ciastko (płatne we własnym zakresie), a przy okazji kupić świeże pieczywo bezglutenowe prosto z pieca, niepaczkowane!

Pikniki bezglutenowe w PrzyczePutce w Warszawie
putka bez glutenu nowości ptysie bezglutenowe

Hity i nowości w PrzyczePutce we wrześniu 2023

Piknik w PrzyczePutce to też okazja do posmakowania nowości bez glutenu albo wypieków na co dzień niedostępnych w sprzedaży internetowej.

Tym razem - we wrześniu - będziecie mogli skosztować genialne ptysie pistacjowe (podobno obłędne) oraz nowość: muffinkę bezglutenową matcha - malina. To babeczka bez glutenu i i wegańska (na zdjęciu obok) i mam już info z piekarni, że jest genialna!

Ale jak znam dzieci na diecie bezglutenowej, prawdziwym hitem będą zapiekanki bezglutenowe z PrzyczePutki! Tak, to się naprawdę dzieje! Nie wiem jeszcze, jaka będzie cena tych zapiekanek, ale na pewno przystępna.

Oczywiście tradycyjnie w PrzyczePutce będą dostępne wszystkie rodzaje chleba bezglutenowego, bułki, drożdżówki, muffinki, ciasteczka kruche - większość z tych wypieków kupicie prosto z pieca, bez foliowych opakowań! Pachnące, jeszcze ciepłe, mniam ...

Jak wspomniałam, dotrę do piekarni Putka Bez Glutenu w niedzielę, 24 września, tuż przed imprezą urodzinową z okazji 10-lecia Bezglutenowej Mamy :)  

Hity i nowości w PrzyczePutce we wrześniu 2023

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się