Blog

Zapraszam na spotkanie z Bezglutenową Mamą w Warszawie

12/09/2023

Zapraszam na spotkanie z Bezglutenową Mamą w Warszawie

12/09/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z Bezglutenową Mamą w Warszawie - widzimy się 24 września!

Mam dla Was niesamowitą wiadomość! Wspólnie z piekarnią Putka Bez Glutenu zapraszamy na spotkanie z Bezglutenową Mamą z Warszawie!

Widzimy się w niedzielę, 24 września 2023 r., w godz. 11-14, w PrzyczePutce przy ul. Tarnowieckiej 41.

W programie są przewidziane mini warsztaty cukiernicze dla dzieci, konsultacje dietetyczne, czytanie bajki terapeutycznej dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej, a także autografy w bajce i w książce kucharskiej.

O pyszne wypieki prosto z pieca zadba piekarnia Putka Bez Glutenu, w  foodtrucku kupicie pieczywo, zapiekanki bezglutenowe, mini ptysie pistacjowe, a także wegańskie pyszności, m. in. rewelacyjne muffiny matcha malina!

Wpadajcie na spotkanie z Bezglutenową Mamą w Warszawie, spędzimy razem czas :)

Bogaty program

  • Data: 24 września 2023 r. 
  • Godzina: 11:00 – 14:00 
  • Miejsce: piekarnia bezglutenowa Putka Bez Glutenu, ul. Tarnowiecka 41, Warszawa 

Dlaczego warto przyjść? Przy dobrej kawie i ciachu porozmawiamy o diecie bezglutenowej i wszelkich trudnościach z nią związanych. Bezglutenowa Mama podpisze swoje książki kucharskie, będzie je można kupić podczas spotkania. 

Dzieci zaprosimy na mini warsztaty kulinarne (lepienie ciasteczkowych kulek i dekorowanie muffinek) oraz na czytanie bajki terapeutycznej dla dzieci z celiakią "Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu". Hitem będą też bezglutenowe zapiekanki z budki - to naprawdę coś wyjątkowego!

Bogaty program
spotkanie z bezglutenową mamą w warszawie

Wrzesień z PrzyczePutką

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że PrzyczePutka czeka na Was we wszystkie niedziele września, w godz. od 10 do 15. Zapiszcie sobie terminy i skorzystajcie, to mega atrakcja nie tylko dla dzieci.

Będą ustawione leżaczki, dostępna będzie kawa w dobrej cenie. To właśnie tam można kupić świeże wypieki bezglutenowe prosto z pieca, wspomniane zapiekanki bezglutenowe, mini ptysie z nadzieniem pistacjowym oraz wszystkie sezonowe, jesienne pyszności z tej piekarni:

  • drożdżówki z malinami, rogale ze słonym karmelem
  • ciasto sezonowe z owocami
  • placek owocowy ze śliwkami
  • wegański muffin bezglutenowy matcha malina
Wrzesień z PrzyczePutką

Jeśli nie dacie rady dotrzeć do Warszawy, a chcecie spróbować świeże, pyszne wypieki bezglutenowe od Putki, możecie skorzystać ze sklepu internetowego (link poniżej). 

swieze pieczywo bezglutenowe przez internet putka bez glutenu
Zamówisz do paczkomatu lub kurierem - świeże wypieki bezglutenowe z piekarni Putka Bez Glutenu

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się